Společensky přijatelné hříchy?

Kód: NX0144
Neohodnoceno
Značka: Jerry Bridges
320 Kč
Skladem (7 ks)

Které hříchy křesťané často tolerují? Kam se poděl hřích? Nezaměstnávají nás křesťany velké hříchy okolní společnosti natolik, že jsme ztratili ze zřetele nutnost vypořádat se s našimi vlastními „rafinovanějšími“ nebo nenápadnějšími hříchy?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kam se poděl hřích? Nezaměstnávají nás křesťany velké hříchy okolní společnosti natolik, že jsme ztratili ze zřetele nutnost vypořádat se s našimi vlastními „rafinovanějšími“ nebo nenápadnějšími hříchy? Jerry Bridges si všímá konkrétních oblastí „společensky přijatelných hříchů“, které ve svém životě tolerujeme, jako jsou třeba žárlivost, hněv, sudičství, sobectví nebo pýcha.

Nevyjadřuje se však z pozice autora, který je duchovně na výši, ale líčí svoje vlastní zápasy s hříchem a nabízí čtenářům naději v podobě hlubokého milosrdenství evangelia a Boží proměňující milosti. Kniha obsahuje Průvodce k diskusi.


Boží vůlí je, aby křesťané byli „svatými v celém svém způsobu života“ (1. Petrův 1,15). V Božích očích proto není žádný hřích přijatelný. Pokud chcete oslavit svého Stvořitele naplňováním jeho vůle, musíte bojovat i proti těm hříchům ve vašem životě, které jsou často obecně přijímané. Hříšník není totiž jen vrah, ale také ten, kdo se hněvá na svého bližního. Jerry Bridges vám v tomto boji bude zkušeným biblickým průvodcem, oporou a povzbuzením.
Radek Kolařík, starší sboru Křesťané Kuřim

Přečtěte si tuto knihu – je to něco, co potřebujeme všichni – a připravte se na jemnou práci chirurgova ostrého skalpelu.
J. I. Packer, profesor teologie na Regent College ve Vancouveru a autor knihy Poznání Boha


Jerry Bridges (1929 – 2016) byl známý křesťanský autor a přednášející. Jeho nejznámější knihy Úsilí o svatost se prodalo přes milion výtisků. V češtině vyšly knihy Úsilí o svatost, Důvěra Bohu, Proměňující milost a Opravdová komunita. Jerry Bridges se roku 1955 připojil k Navigátorům, křesťanské organizaci zaměřené na učednictví, kde později působil mezi vysokoškolskými studenty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: